Print

ХІІІ Генеральна асамблея Української асоціації студентів пройшла у Тернополі

 

На базі Тернопільського національного економічного університету відбулася ХІІІ Генеральна асамблея УАС. СНУ ім. В. Даля на цьому форумі представляв студент факультету інженерії, керівник Луганського відокремленого підрозділу ГО «УАС» Едуард Романченко.

Учасники асамблеї працювали протягом трьох днів. Студентам було представлено лекції: «Система акредитування університетів у США: завдання студентів»; «Симбіоз освіти та бізнесу»; Міжнародного проекту QUAERE «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» за програмою ERASMUS+».

Відбулися панельні дискусії кандидатів на посади членів виконавчого комітету та віце-президентів та на посаду президента та І віце-президента, екскурсія містом Тернопіль та молодіжний концерт до Дня Європи.

Останній день учасники працювали над проектами рішень щодо ситуації з ГС «Національна молодіжна рада України», діяльність УАС в Європейському союзі студентів, робота галузевих студентських рад, які в подальшому матимуть змогу долучатися до акредитації освітніх програм в закладах вищої освіти України.

Також було прийнято рішення про затвердження Стратегії УАС на 2018-2022 рр., членські внески від ОСС, які є колективними членами УАС.

Відбулося голосування за кандидатів в члени виконавчого комітету та Президента і віце президентів. Президентом Асоціації знову обрано Лідію Фесенко.