Ігор Пекарєв: „2008 рік в Україні буде проголошено Роком Молоді”

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зустрілися з заступником Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту. Приводом стала Всеукраїнська широкомасштабна акція „Моє перше робоче місце”. Розпочалася вона в Далівському університеті і проходитиме до 28 вересня. Мета – привернути увагу до проблеми отримання молоддю своєї першої роботи. „Питання працевлаштування студентів дуже актуальне в наш час. Незважаючи на те, що існує Закон України „Про перше робоче місце”, він повністю не вступив в дію. Тому випускники вищих навчальних закладів, професійно-технічних училищ стикаються з тим, що не завжди можуть знайти роботу, – затвердив заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Пекарів. – Акція „Моє перше робоче місце” – не просвітницька. Вона передбачає безпосередньо зустріч з молоддю, яка може висловити свої побажання та думки з приводу пошуку роботи та працевлаштування. Держава все активніше розглядає проблеми молодої частини суспільства. Тому 2008 рік в Україні проголошено Роком Молоді.” Студентів дуже хвилюють питання подальшого розвитку їх трудової діяльності. Тому на конференції було задано багато питань, особливо стосовно попереднього трудового стажу. Усі побажання учасників акції занотовані та будуть розглянуті в Міністерстві у справах сім’ї, молоді та спорту. Синтезовані данні будуть представлені у Верховній Раді України.