Print

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Сєвєродонецьку та Старобільську

 

3-5 грудня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Сєвєродонецьк і Старобільськ з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

 

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли?  3 грудня, 13:30 – 15:00

Де? м. Сєвєродонецьк, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, лабораторний корпус (вул. Донецька, 41), ауд. 119, 1-й поверх

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business, eTwinningPlus та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС у Сєвєродонецьку, що працює на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/393513901387770/

 

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли?  3 грудня, 15:30 – 18:30

Де? м. Сєвєродонецьк, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, лабораторний корпус (вул. Донецька, 41), ауд. 119, 1-й поверх

Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи в процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності.

Серед винесених на розгляд тем: – термінологія грантових заявок і тендерів; – хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; – види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; – принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs–training

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/750176371989177/

 

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 4 грудня, 12:00 – 13:30 Де? м. Сєвєродонецьк, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, навчальний корпус (вул. Донецька, 43), читальна зала бібліотеки, 2-й поверх

Коли?  5 грудня,  13:00 – 14:30  Де? м. Старобільськ, STB city HUB (вул. Чернишевського, 23)

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

 

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли?  4 грудня, 15:00 – 18:00

Де? м. Сєвєродонецьк, Луганський ВП «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування» (вул. Гагаріна, 78-Б)

Основні теми заходу: – Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців; – Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні; – Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном; – Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС; – Інструменти розвитку експортної діяльності Луганського регіону; – Можливості українського бізнесу в міжнародних державних закупівлях; – Інтернет-маркетинг як інструмент співпраці з європейською бізнес-спільнотою та інші.

Серед головних спікерів заходу: Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine / Руслан Мотора, керівник компанії «SEO-Evolution» / Олександр Нікітенков, керівник практики тендерного супроводу юридичної компанії «Правое дело» / Олег Гетманчук, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської облдержадміністрації та інші.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz–seminar

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/489725561536269/

 

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли? 5 грудня, 16:00 – 17:30

Де? м. Старобільськ, Старобільська міська рада (вул. Центральна, 36)

Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін. Також буде представлено програму розвитку співпраці європейських шкіл eTwinningPlus.

 

Візит Представництва ЄС до Луганської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.


За деталями, будь ласка, звертайтесь до Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, osavenko@internews.ua, Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua або до Юлії Костащук, тел. +38(098)637-48-47, ykostashchuk@internews.ua