Print

Інформаційно-профілактична кампанія для студентів СНУ ім. В. Даля від патрульної поліції

 

Уже в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля та Управлінням патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції (далі – УПП в Луганській області ДПП) у гуртожитку СНУ  ім. В. Даля поліціянти черговий раз провели інформаційний захід стосовно запобігання кримінальної протиправності серед студентської молоді. Попередній захід відбувся до підписання вищезгаданого меморандуму. 

Метою кампанії було донесення важливості дотримання правопорядку серед студенів, аби попередити розповсюджені види злочинів у гуртожитках та повідомити про види покарань, які застосовуються у таких випадках.

За результатами проведення кампанії були обговорені такі актуальні питання, як:

– вживання алкогольних та тютюнових виробів на території гуртожитку

– дотримання ПДР

– різниця між кримінальним та адміністративним правопорушенням

– важливість дотримання законів та наслідки їх порушення.

Під час заходів студенти мали можливість поставити запитання  та отримати кваліфіковані відповіді. Отже, діалог між студентською молоддю та поліцією був побудований.

Кампанія пройшла за ініціативою представників патрульної поліції та сприянням Тетяни Сотнікової, керівниці відділу з організації виховної роботи зі студентами СНУ ім. В. Даля.


Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!