Інформаційний екскурс від Фонду «Terre des Hommes» в Україні

Фахівці Наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля разом з представниками Фонду «Terre des Hommes» в Україні провели так званий інформаційний екскурс для студентів 1-го курсу факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки. Розбиралися, що таке інформаційні ресурси, які види інформаційних ресурсів існують, яке місце серед них займають бібліотечні інформаційні ресурси і як не потонути у морі сучасної інформації.

Представники Фонду «Terre des Hommes» анонсували інтерактивну платформу Childhub, яка має свою бібліотеку, дозволяє обмінюватися знаннями і досвідом, організовувати вебінари і буде корисною майбутнім психологам, фахівцям з соціальної роботи, соціологам. Бібліотекарі представили свої інформаційні ресурси – традиційні та електронні, познайомили з послугами, що надають користувачам.