Інформаційний центр ЄС при СНУ ім. В. Даля офіційно зареєстрований у Люксембурзі

В липні цього року була завершена процедура реєстрації Інформаційного центру ЄС при СНУ ім. В. Даля у Європейській Комісії (Люксембург). Реєстрація передбачає надання доступу до інформації від офіційних установ Європейського Союзу, Європейської комісії, Європейської Ради, Євростата, Комітету з соціальної політики, Комітету регіонів, Європейського Інвестиційного Банку тощо. Користуватися матеріалами Центру можуть усі бажаючі.

Інформаційний центр ЄС при СНУ ім. В. Даля пропонує учням шкіл, студентам, вчителям, викладачам і усім мешканцям Луганської області матеріали, в яких можна знайти інформацію про керівні органи Союзу, Представництва ЄС в Україні, країни-членкині і кандидатки на вступ до ЄС, програми технічної допомоги Україні, Євробюлетені, Дні Європи і багато іншої корисної інформації.

Експертом  Інформаційного центру ЄС при СНУ ім. В. Даля  є Ірина Дойшле – фахівець відділу міжнародних проектів і програм університету (deuschle.snu@gmail.com).