Ініціативна група студентів СНУ ім. В. Даля відвідала Івано-Франківськ

П‘ятеро студентів СНУ ім. В. Даля Владислав Деревянко, Ганна Какауліна (Факультет інформаційних технологій та електроніки), Карина Кунченко, Людмила Кравченко, Катерина Савочка (Юридичний факультет) прийняли участь в обмінному візиті до Івано-Франківська.

Зустрічі із обміну досвідом – це лекції, дискусії та екскурсії, що мають на меті сприяти передачі досвіду платформи “Тепле Місто” зацікавленим ініціативним групам і громадським організаціям. Зустрічі також надають змогу дізнатись більше про актуальні ініціативи з регіонів України.

Були лекції присвячені вивченню різноманітних питань роботи із молоддю та кращим практикам впровадження молодіжних проектів.

Ця ініціатива здійснилась для активних громадян, представників партнерських громад Луганської та Донецької областей в рамках реалізації Проекту ПРООН "Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України", що реалізується за фінансової підтримки Уряду Швеції, Швейцарської Конфедерації та Європейського Союзу.