Інноваційна діяльність науковців Далівського університету відзначена золотою медаллю

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на Міжнародному салоні винаходів та нових технологій „Новий час” в місті Севастополь (International salon of inventions and technologies “New time”) отримав найвищу оцінку. За перше місце в номінації „Інноваційна діяльність” університет нагороджено золотою медаллю. На міжнародному салоні представляли свої роботи представники 16 країн світу. Це США, Франція, Японія, Бельгія, Германія, Австрія, Росія, Азербайджан тощо. Далівський університет представив експозицію розробок у сфері техніки, пов’язаної з рейковим транспортом та машинобудуванням. Роботи були надані в вигляді проспектів та вже втіленої продукції. „Нагорода, яку отримав наш університет – це перш за все показник нашої практичної діяльності в сфері інноваційних розробок, – відзначив проректор з наукової роботи професор Юрій Осенін. – Медаль ми сприймаємо як визнання нашої роботи на міжнародному рівні. Адже навіть суддівська колегія складалася з представників європейських країн. Тобто характерною рисою міжнародного салону є об’єктивність оцінювання.” На Міжнародному салоні Далівський університет представляє свої роботи вдруге. Минулого року він також отримав золоту медаль, але в іншій номінації – „За організацію науково-дослідної роботи”.