Іноземні студенти Далівського університету провели творчу конференцію, присвячену російській мові

Студенти-іноземці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели творчу конференцію, присвячену російській мові. На зустрічі вони зачитували доповіді, присвячені найпоширенішим лексемам російського фольклору: вишні, яблуні і берези.

Свої доповіді студенти з Іраку, Анголи, Китаю, Туркменістану, Болгарії ілюстрували барвистими презентаціями, читали вірші, уривки з творів російських класиків (наприклад, Олександра Пушкіна «Руслан і Людмила»), виконували пісні, присвячені вищеназваним деревам. Мовного бар`єру серед присутніх не було – російською мовою, нехай і не досконало, володіють всі іноземні студенти вузу.

На конференції в якості гостя був присутній проректор з науково-педагогічної роботи, професор Валерій Дядічев. Він подякував усім присутнім студентам за участь у конференції, за зміцнення престижу рідного вишу своїми знаннями і вручив їм почесні дипломи.

«У нашому університеті, якому присвоєно статус дослідницького, престижно не лише давати знання студентам, а й, відповідно, вчитися», – зазначив Валерій Дядічев.