Іноземці Далівського університету представили свою національну культуру

Іноземні студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у п’ятій міжнародній ярмарку культур Global Village.

Метою цього традиційного заходу є отримання інформації про культури різних народів світу, їх релігії, їх національні звичаї та традиції, духовні цінності. У міжнародному ярмарку брали участь близько трьох сотень студентів-іноземців з усіх університетів Луганська.

«Наші студенти просто запалили серця людей», – розповіла враження від  виступу далівців завідуюча кафедрою загальноосвітніх та фундаментальних дисциплін професор Валентина Вакуленко.

Зал слухав стоячи уривок з Корану російською та арабською мовами від студента з Іраку Ахмедаа Щіхаб Моххамеда (староста групи НТ-102). Студенти представили глядачам і арабський національний танець. Пісні на англійській мові «Назавжди» та «Про прекрасної дівчини» виконав Девід Окенва, Осіта Асімбо і Обінна Джосеф (група КТ-205). За підсумками фестивалю кращі учасники отримали грамоти.