Іноземці-далівці представили свою культуру на міжнародному фестивалі

Студенти-іноземці Східноукраїнського національного університету ім`я Володимира Даля представили яскраву презентацію вузу й своїх національних культур на III міжнародному фестивалі “GLOBAL VILLAGE”, що відбувся в Обласному Палаці культури в рамках святкування Всеукраїнської «Тижня толерантності».

На фестивалі представники з різних країн миру, що живуть і учні в місті Луганську, знайомили присутніх з національними танцями й піснями своїх держав. Іноземні студенти Далівського університету підготували свої яскраві виступи під керівництвом старших викладачів кафедри іноземних мов Тетяни Міщенко й Тамари Ряннєль, а також асистента кафедри комп`ютерних наук В`ячеслава Ващенко.

Студент із Тунісу Лотфі Халед виступив з оповіданням про життя іноземців у виші. Ізабель Маланга з Анголи проспівала пісню українською мовою. Алі Малік з Пакистану й Чжао Янь із Китаю прочитали вірші на англійській та китайській мовах. Нігерійські студенти представили свою національну культуру.

Цікаво, що перші іноземні студенти приїхали навчатися до Далівського університету ще у 1974 році. З кожним роком росте кількість охочих навчатися на підготовчому відділенні. Цього навчального року в університеті відкрили факультет підготовки іноземних громадян.