Print

Іноземці обирають навчання у СНУ ім.В.Даля – престижне і за демократичними цінами

 

Громадянин Ірану Амір Тарк Джасім Ал-Хаддад починав навчання у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля ще у Луганську, закінчив захистом дисертації – у Сєвєродонецьку.

«Основи хімії та технології поверхнево-активних речовин, які є похідними олеїнової кислоти й малеїнового ангідриду». За такою темою громадянин Іраку Амір Тарк Джасім Ал-Хаддад захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.04 – технологія продуктів органічного синтезу. Засідання дисертаційної ради відбулося під головуванням д.т.н., професора Марата Глікіна. 

Диплом СНУ ім. В.Даля цінується за кордоном при тому, що вартість навчання дуже демократична. Спочатку здобувачу звання кандидата технічних наук Аміру Тарк Джасіму Ал-Хаддаду треба було опанувати мову навчання на підготовчому відділенні СНУ ім.В.Даля у Луганську, потім закінчити інститут хімічних технологій у Рубіжному і, нарешті, – аспірантуру. Відтепер, зізнається Амір, він повернеться на батьківщину, де гарантовано знайде роботу за отриманою спеціальністю. Впевнений, як спеціаліст без досвіду роботи він може претендувати на початкову зарплату у 3 тис. доларів.