«Інтер» шукає нових працівників серед далівців

Студентів факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відвідали представники телеканалу «Інтер» Юлія Стратус та Ірина Давискіпа. Мета їх приїзду полягала в тому, щоб зацікавити майбутніх журналістів і редакторів можливістю проходження практики на всеукраїнському телеканалі та отримання робочого місця.

Потенційні роботодавці розповіли студентам про структуру медіа-групи U. A. Inter Media Group Limited, до якої входить канал «Інтер», а також ще 8 телеканалів, в числі яких Enter-фільм, К1, MTV-Україна, НТН; про спрямованість, зони мовлення, про те, що в холдингу є медіа-виробництво, до якого входять такі компанії як «07 продакшн» (документальні фільми), «Так треба продакшн» (дубляж з іноземних мов), «Національна інформаційна система» (новинні програми). Навели приклади рейтингів серед програм українських телеканалів – найвищий мають «Подробиці».

Гості, будучи менеджерами з персоналу, говорили, що телеканалу потрібні нові люди, зі свіжими ідеями, для того щоб підвищити якість кінцевого продукту. Тому дуже важливі зустрічі зі студентами провідних українських університетів, оскільки зараз спостерігається дефіцит кадрів та  вигідніше навчати перспективну молодь.

Щоб влаштуватися працювати на телеканал потрібно пройти по одному з двох запропонованих шляхів: або пройти практику на «Інтері», або – навчання в «Інтершколі», де можна оволодіти такими спеціалізація ми як продюсер, режисер, звукорежисер, журналіст, оператор і сценарист. Після навчання, яке триває дев’ять місяців, видається сертифікат і є можливість потрапити в основний кадровий резерв. Детальну інформацію про проект можна дізнатися на сайті телеканалу.

Під завісу представники «Інтера» показали одну з кращих дипломних відеоробіт під назвою «Вулиця трьох», в якій розповідалося про долю трьох абсолютно різних людей, які живуть на одній вулиці: народну артистку, школяра-фотографа і про безпритульного чоловіка, який раніше був капітаном спецназу. Аудиторії сюжет сподобався. Потім студенти поставили питання, які їх цікавлять: про вартість навчання, про умови конкурсу та про філії телеканалу в регіонах.

Підготував Андрій Авраменков