Print

International Undergraduate Conference

 

Триденна конференція кафедри політології Центрального європейського університету на тему вирішення проблем сплеску міграції та можливостей її подолання, з теоретичної та практичної точок зору. Учасники матимуть можливість взяти участь в дискусіях між учасниками та експертів з різноманітних галузей знань та європейських країн.

Організатори пропонують написати есе англійською мовою на теми, пов’язані з європейською кризою біженців з таких дисциплін, як політологія, антропологія, соціологія, міжнародні дослідження, дослідження з питань безпеки, геополітики, країнознавства, економіки, націоналізму досліджень та в суміжних областях. Особливу увагу звертатимуть на есе з сек’юритизації кордонів, міграції та цивільних прав, зростання ультраправих, трудової міграції, вирішення конфліктів та громадянських прав в Європі.

Вимоги до написання есе:

– написано англійською мовою;

– включає в себе контактну інформацію заявника (ім’я, адреса електронної пошти, поштова адреса та академічна приналежність);

– резюме (від 300 до 500 слів);

– 150 слів біографічний заяву, в оповідної формі (один абзац)

– усі вищевказані умови мають міститися і одному файлі (формат DOC або формат PDF).

До розгляду аплікант може відправити лише одне есе. Також, якщо учасник потребує фінансування, організатори просять вказати це у листі.

Коли: 15 – 17 серпня

Дедлайн подачі: 01.05.2016

Детальніше: https://politicalscience.ceu.edu/challenge-refugee-crisis-panacea-or-pandemonium-europe-undergraduate-conference