Кафедра фізичного виховання СНУ ім. В.Даля відзначає півстолітній ювілей

1 березня 2012 року в спортивному комплексі СНУ ім. В. Даля відбудеться святкування 50-річного Ювілею кафедри фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Початок заходу о 15:00.

У програмі святкування – концерт, виступи студентських спортивних команд, народного ансамблю сучасного танцю «Пульс», демонстрація різних видів спорту. Відбудеться нагородження викладачів та завідувачів кафедрою фізичного виховання Далівського університету різних періодів становлення вишу.

Серед запрошених – завідувачі кафедри минулих років, члени їх сімей, а також відомі спортсмени. У святкуванні візьмуть участь заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської ОДА Андрій Касаткін, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Луганської міської ради Олексій Сердюков, голова Луганського обласного відділення НОК України Микола Кравченко, начальник Луганського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту МОНмолодьспорту України Віталій Гуцало, заступник голови Луганського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Вадим Кравченко та багато інших.

Нагадаємо, що кафедра фізичного виховання Далівського університету була створена в 1962 році. За 50 років її існування викладацький колектив виріс з 3 до 41 людини, відкрито спортивний клуб, створено команди з гандболу, баскетболу, волейболу, кульової стрільби, класичної боротьби, пауерліфтингу, фанк-аеробіки, жіночого софтболу та інших видів спорту.