Кафедра іноземних мов СНУ імені В. Даля провела свято «Дні Європи в Україні»

У цьогорічному святкуванні «Днів Європи в Україні» у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля взяла участь кафедра іноземних мов, яка об’єднує зацікавлених у вивченні іноземних мов студентів з різних країн.

Цього року святкування «Днів Європи» співпало з 90-річчям Далівського університету, дев’ятиріччям кафедрі іноземних мов та євроклубу «Сузір’я».

«90 років університету, 9 років кафедрі іноземних мов і 9 років євроклубу: три дев’ятки – це абсолютне лідерство», – зазначила викладач кафедри іноземних мов Світлана Степковська.

На честь свята викладачі та студенти кафедри провели святковий вечір, на якому виконали вірші та пісні сучасними європейськими мовами. У виконанні учасників заходу прозвучали твори Шекспіра, Байрона, Шиллера. Твори Пушкіна, Лермонтова та Ахматової були виконані у перекладі сучасних авторів латинською мовою.

Справжньою окрасою свята став виступ гостей вечора – тріо гітаристів Луганського державного коледжу мистецтв у складі викладача коледжу В. Семенюти та студентів закладу В. Гашишина та О. Гайдука, які виконали найкращі європейські вальси, блюзи та романси. Свої номери презентували присутнім учасники танцювального колективу «Вторжение» та степ-групи.

«Зараз основними мовами присутніми у євроклубі є латинська, французька та німецька. Але ми хочемо, щоб на рівних з іншими клубами працювали також іспанські, китайські та інші мови», – розповіла Світлана Степковська.