Кафедра політології та міжнародних відносин Далівського університету розпочала святковий online-марафон

До 95-річниці з дня заснування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля кафедра політології та міжнародних відносин розпочала вітальний онлайн-марафон.

На сайті кафедри політології та міжнародних відносин http://polit.esy.es/ створено онлайн-платформу «Університету 95» для реалізації творчих ідей, сповнених щирості й подяки своїй Alma Mater. Сердечні привітання, спогади та пам’ятні фото кожного дня поповнюють розділ «Наші привітання». Так, випускниця спеціальності «Політологія» 2007 року, магістр політології, кандидат політичних наук Євгенія Коляпіна надіслала поздоровлення університету зі словами «…Я завжди згадую мій університет із вдячністю. Адже тут я отримала не тільки корисні знання і цінний життєвий досвід. У стінах університету, які за кілька років стали рідними, я навчилася ставити перед собою гідні цілі, бути наполегливою і вірити в себе…»

Студенти та випускники – політологи та міжнародники – беруть активну участь у святковому конкурсі есе «Університет – мої найкращі роки», роботи учасників розміщено на сайті, і їхня кількість постійно збільшується.

У процесі підготовки до 95-ої річниці університету виявилося, що серед професорсько-викладацького складу кафедри, випускників і студентів спеціальностей «Політологія» та «Міжнародні відносини» є цілі династії, що пов’язали своє навчання та життя з кафедрою політології та міжнародних відносин і Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля. Історії про сімейні традиції, університетське життя та зв’язок поколінь далівців описані у розділі, присвяченому інтернет-акції «З університетом крізь покоління».

Приєднуйтеся й ви до нашого святкового онлайн-марафону! Надсилайте листівки, привітання, спогади, фотографії, пов’язані з університетом, на електронну адресу кафедри політології та міжнародних відносин polit_snu@mail.ru!