Кафедра СНУ ім. В.Даля виграла грант на придбання спецлітератури

Кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля отримала грант на забезпечення сучасною навчальною спеціалізованою літературою від громадської ініціативи «КримSOS» та міжнародної організації «Stabilization Support Services». Кафедра брала участь у програмі грантів, що сприяють соціальній адаптації та інтеграції переселенців в місцеві спільноти.

Проект, який був запропонований в вересні директором Інституту транспорта і логістики СНУ ім. В. Даля професором Наталією Чернецькою-Білецькою,  був визнаний соціально корисним студентам-переселенцям і спрямованим на розвиток студентської громади. За допомогою коштів, отриманих від гранту, буде придбана спеціалізована література для таких напрямів підготовки, як «Транспортні технології (за видами транспорту)», «Автомобільний транспорт», а також спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний, залізничний, промисловий, міський)», «Автомобілі та автомобільне господарство».

Як зазначив відповідальний за реалізацію проекту старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Євген Медведєв, заявка на участь саме у цьому гранті була подана виважено. Громадська ініціатива «КримSOS» є однією з найбільших ініціатив, що впроваджує різноманітні програми для допомоги внутрішнім переселенцям. Крім того, ця організація має усталену співпрацю з Міністерством соціальної політики України та іншими органами державної влади і працює в тісній співпраці з міжнародними організаціями. А проект, запропонований далівцями, принесе  соціальну користь одним із вразиливіших категорій населення – студентам, розшире їх можливості в навчанні та покращить адаптацію на новому місці.

Нагадаємо, що программа Фонду стабілізації конфлікту та безпеки Великої Британії під назвою «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення» спільно впроваджується «КримSOS» з «Stabilization Support Services», які здійснюють нагляд за вибором ініціатив для внутрішніх переселенців та діяльністю груп внутрішніх переселенців, що просять підтримки.