Кафедра військової підготовки Далівського університету розпочинає набір студентів

На кафедрі військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розпочався набір студентів 3 курсу на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. До 30 вересня охочі навчатися можуть подати необхідні документи.

Вступати на військову кафедру можуть студенти 3-го курсу чотирьох вищих навчальних закладів Луганська (ЛДУВC ім. Е.О. Дідоренка, ЛНАУ, МАУП та СНУ ім. В. Даля). Не мають права вступу ті, хто мали проблеми з законом або негативний результат проходження призовної медичної комісії. Навчання проводиться на контрактній формі навчання.
Вступ проводиться за п’ятьма іспитами та випробуваннями – військово-лікарська комісія, психофізіологічний відбір, перевірка рівня фізичного виховання, середній бал оцінок по іспитам за перший і другий курси та іспиту з допризовної військової підготовки. Цього року умови вступу стали жорсткішими – сьогодні вступникам потрібно проходити військово-лікарську комісію (це 9 лікарів) не тільки у обласному військовому комісаріаті, а й у військкоматі за місцем військового обліку.
Кафедра військової підготовки університету створена у відповідності з Постановою Кабінету Міністрів України, спільним наказом Міністра оборони України та Міністра освіти і науки України у 2000 році. Головною метою підготовки офіцерів запасу є забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідним резервом офіцерських кадрів, задоволення особистих потреб громадян в отриманні другої освіти (військової), додаткових знань, умінь та навичок, необхідних для належного виконання ними військового обов’язку в запасі у мирний час, обов’язків військової служби у воєнний час, а також для майбутньої професійної діяльності.
З усіх питань про вступ і необхідний перелік документів звертатися за адресою: кв. Молодіжний, 20-а (район Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, корпус №9, 2-й поверх).

Підготувала Галина Щербак