Катерина Яковлєва: «За допомогою далівців нам вдалося зібрати 1000 одиниць одягу та взуття»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершилася благодійна акція «Рука друга». Всі небайдужі луганчани приносили одяг для нужденних людей, які лікуються від наркологічної залежності. Силами студентів та викладачів університету було зібрано та доставлено до Луганського обласного наркологічного диспансеру 2 машини гуманітарної допомоги – це приблизно 1000 одиниць одягу та взуття. «Найбільшу допомогу надали механічний факультет та факультет комп’ютерних технологій, – розповіла голова первинного осередку Червоного Хреста, викладач філософського факультету доцент Катерина Яковлєва. – Вони завжди допомагають нам у різноманітних благодійних акціях. Студенти цих факультетів – одні з найактивніших в університеті. У них є завжди свої проекти допомоги нужденним людям, які вони з успіхом реалізують». Речі несуть постійно, не зважаючи на те, чи діє в цей час якась акція. До первинного осередку Червоного Хреста приносять не тільки одяг, взуття, але й продукти харчування, консервовану продукцію. «Організація добровільна, примусово сюди нікого не приводять, – відзначила Катерина Яковлєва. – Кожен, хто купив марку Червоного Хреста, становиться волонтером цієї організації. Тому у нашій організації налічується близько 5-ти тисяч людей». До первинного осередку Червоного Хреста на базі СНУ ім. В. Даля входять представники всіх факультетів університету. Більшість з них – студенти. Філологічний факультет тісно співпрацює з будинком інвалідів: підтримує гуманітарною допомогою, на свята приїжджають з концертами. Активісти факультету масових комунікацій намагаються постійно відвідувати будинок літніх людей. Вони нікого не залишають без подарунка, особливо на свята.