Керівники Луганщини привітали СНУ ім. В.Даля з 93-літтям

Голова Луганської обласної державної адміністрації Володимир Пристюк та голова Луганської обласної ради Валерій Голенко вітають один із провідних вузів регіону – Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля – з 93-річчям:

«Вітаємо ваш вуз з 93-річчям!

За роки свого існування він став провідним науково-навчальним центром України, гордістю національної системи освіти і продовжує неухильно розвиватися. Не випадково три роки тому найбільший вуз Луганщини в знак визнання вагомого внеску в науку, інноваційну діяльність, інтеграцію науки і освіти у виробництво отримав статус самоврядного дослідницького університету.

Це перш за все заслуга викладацького складу – більше 200 докторів наук і понад 900 кандидатів наук, які забезпечують підготовку висококваліфікованих фахівців, успішно займаються дослідницькою та інноваційною діяльністю.

Достатньо сказати, що на IV Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2013» Далівський університет отримав золоту медаль у номінації «Упровадження системи компетенцій у навчальний процес як основи якісної професійної підготовки фахівців вищої освіти» і став єдиним вищим навчальним закладом Луганщини, який увійшов в ТОП -20 українських вузів рейтингу Webometrics Ranking of World’s Universities.

Бажаємо співробітникам університету успішних творчих пошуків і рішень в науці, освітніх технологіях, широкого впровадження досягнень у практику, студентам і випускникам – успішної кар’єри! Процвітання найбільшого підприємства Луганщини – Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – є запорукою процвітання регіону! »