Керівництво «Луганськтепловоз» зустрінеться зі своїми майбутніми фахівцями

У вівторок, 26 лютого, о 12:00 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбудеться презентація ПАТ «Луганськтепловоз».

У заході візьме участь керівництво «Луганськтепловоз», а також студенти та завідувачі кафедрами технічного напрямку СНУ ім. В. Даля. У ході зустрічі будуть презентовані напрямки розвитку та продукція підприємства, а також інноваційні технології та методики, що використовуються у виробництві.

Презентація відбудеться за адресою: кв. Молодіжний, 20а, головний аудиторний корпус, конференц-зала.

Нагадаємо, що ПАТ «Луганськтепловоз» входить до складу групи компаній «Трансмашхолдинг» та є одним з найпотужніших підприємств в Україні. Основними напрямками його діяльності є виготовлення пасажирських, вантажних та маневрених тепловозів,  електро- та дизель-поїздів, запасних частин для залізничної техніки, а також модернізація та ремонт тепловозів.