Клуб «Нi» СНУ ім. В.Даля об`єднує студентів-знавців англійської мови

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася презентація студентського клубу знавців англійської мови «Hi». Цей захід проводиться щорічно з метою ознайомити та зацікавити першокурсників, визначити цілі й завдання клубу на найближчий час, а також запросити всіх охочих в свої ряди. На презентації студентам було представлено цікаві замальовки різної тематики. Члени клубу виступили зі своїми перекладами віршів Тараса Шевченка англійською мовою, повеселили англійськими дотепними історіями й українськими гуморесками. Йшла мова про можливості, які відкриваються перед студентами, що займаються науковою роботою: юні дослідники багато подорожують, удосконалюють свої знання мови та ораторські здібності. Клуб знавців англійської мови «Hi» за 6 років свого існування бере активну участь у житті Далівського університету та заходах Луганська. Він щорічно дає декілька вистав, наприклад, «Лет іт Бітлз», «Джек Лондон», «Синій птах», «Володимир Висоцький вічно серед нас» тощо. Творчим наставником і генератором ідей є старший викладач кафедри практики перекладу романо-германських мов Наталія Іванівна Клімова, яка керує клубом з перших його днів. В рамках клубу проводяться круглі столи, дискусії і відео-презентації, відкрито секції за інтересами. Члени клубу часто роблять художні переклади різних творів, беруть участь у конкурсах перекладу. Періодично в клубі обирається його новий президент. Сьогодні це Яна Єрмолаєва, яка змінила Яну Дудник і Наталію Пушкіну. «В академічній обстановці неможливо повністю проявити свій творчий потенціал, тому ми розкриваємося на сцені, під час чергових заходів, – сказала президент клубу Яна Єрмолаєва. – Цього року ми збираємося створити постановку, присвячену Вільяму Шекспіру і провести декілька айсбрейкерів, дискусій за темами, що хвилюють всіх. Запрошуємо всіх бажаючих для участі в них».