Коледж Далівського університету відсвяткував ювілей

У Російському драматичному театрі Коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля урочисто відсвяткував 90 річницю з дня заснування.

Директор Коледжу Наталія Лисенко привітала гостей, викладачів та випускників свята: «Сьогодні ми вдячні всім за те, що ви з нами. Для нас це підтвердження значущості, тієї праці всього педагогічного колективу. Віримо, що Коледж назавжди залишиться колективом, об`єднаним любов`ю, ентузіазмом, добром та життєлюбством!»

Коледж сьогодні – це сучасний навчальний заклад І рівня акредитації, де працюють 270 викладачів та співробітників, навчаються 1700 студентів на чотирьох денних та заочному відділеннях, опановуючи 14 спеціальностей. Коледж є багатопрофільним закладом, який один з не багатьох в Україні готує фахівців у галузі прикладної статистики, видавничої справи та редагування, прикладної математики. Наказом Міністерства освіти і науки України від 04.04.2007 р. за №276 Коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля затверджений обласним базовим навчальним закладом ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Луганської області.

В святковий день зі сцени лунали поздоровлення від вдячних випускників. Серед них – народні депутати, ректори, керівники підприємств. Цього року виповнюється 50 років з дня закінчення тоді ще Машинобудівного технікуму Олександром Голубенко, який сьогодні є ректором Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, до складу якого входить Коледж.

«Я вдячний всьому колективу викладачів коледжу за творчу та самовіддану працю, за ті знання, які ви передаєте. Я пишаюся тим, що закінчив ваш навчальний заклад, – розповів Олександр Голубенко. – За чотири роки я отримав велику кількість знань, яка дозволила мені піти на завод інженером, та згодом збудувати своє життя».

Високі державні нагороди вручив Міністр освіти та науки України Дмитро Табачник. Грамотою Верховної Ради України відзначена директор Коледжу Наталія Іванівна Лисенко. За якісну підготовку висококваліфікованих спеціалістів, вагомий внесок в розвиток національної освіти колектив Коледжу СНУ ім.В.Даля нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Також державні нагороди та відзнаки від Обласної державної адміністрації, Луганської міської ради та міського голови отримали викладачі та співробітники коледжу.

«Завдання підвищення якості інженерної освіти актуальне для всіх країн Європи, і особливо – для чудового інженерного краю Луганщини. Тому що Луганщина у сприйнятті кожного українця асоціюється напевно з індустрією, важким машинобудуванням. А це неможливо без висококваліфікованих інженерів, – підкреслив Міністр освіти та науки України Дмитро Табачник. – Тому я хочу привітати педагогічний колектив, студентів та керівництво і сказати, що ваші зусилля з підготовки висококваліфікованих інженерів – це безцінний вклад в майбутнє регіону та нашої країни».

Перед гостями виступали агітбригада коледжу з привітаннями та музичними композиціями «Сьогоднішній день», «Коледж за часів Великої Вітчизняної війни», «Спортивні досягнення Коледжу». Привітав присутніх хор викладачів і співробітників Коледжу. Свою творчість дарували народний ансамбль народного танцю «Світоч» (художні керівник – Людмила Бобкова) та оркестр народних інструментів (диригент Олександр Скоріков) СНУ ім. В.Даля.

Випускниця Коледжу, а нині ректор Луганського національного аграрного університету Валентина Ткаченко з найкращими побажаннями подарувала чудовий виступ ансамблю бального танцю університету. Теплі слова поздоровлень та вдячності виказав у листі-привітанні ще один випускник – нині ректор Кременчуцького державного політехнічного університету ім. М. Остроградського Михайло Загірняк. До речі, в ці дні його навчальний заклад відзначає своє 50-річчя.

В святковий день випускники та гості дарували Коледжу найкращі побажання, подарунки та квіти.

Підготувала: Галина Щербак