Print

Коледж Європи оголошує про стипендії для випускників ВНЗ країн Європейської політики сусідства

 

Стипендії для випускників університетів із країн Європейської політики сусідства (кампуси в Брюгге (Бельгія) та Натоліні (Польща).

Коледж Європи пропонує велику кількість стипендій для випускників університетів країн Європейської політики сусідства (ЄПС) для навчання на післядипломних програмах Коледжу Європи протягом 2017-2018 академічного року.

Стипендія покриває витрати на навчання, проживання, харчування та проїзд.

Набір відкритий для учасників із таких країн: Азербайджан, Алжир, Білорусь, Вірменія, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Лівія, Молдова, Марокко, Палестинська автономія, Сирія, Туніс та Україна.

Процес відбору:

1. Кандидатів запрошують відвідати вебсайт Коледжу та перевірити необхідну інформацію про правила прийому та вимоги щодо рівня володіння мовою.
2. Кандидати повинні зареєструватися та подати заявку он-лайн.
3. Кандидати повинні надіслати онлайн-аплікаційну форму з усіма необхідними документами (див. інструкцію).
4. Після кінцевого терміну подання документів (18 січня 2017 року), усі заявки будуть розглянуті навчальними департаментами Коледжу Європи; також буде здійснено попередній відбір.

Відібрані кандидати отримають запрошення на інтерв’ю з викладачами/асистентами факультетів, на які були подані заявки. Остаточні рішення щодо прийому та отримання стипендій будуть прийняті після інтерв’ю з кандидатами з країн Європейської політики сусідства. З кандидатами контактуватимуть за допомогою електронної пошти.

Хочете дізнатись більше про Коледж Європи? Зверніть увагу на таку публікацію.

Дізнайтесь також про інші можливості отримати стипендію.