Колекція одягу студентів Далівського університету завойовує визнання

Участники студентського Будинку Моделей Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стали лауреатами фестивалю студентської моди «Весняні ластівки 2008» (м. Харків). У фестивалі прийняли участь представники навчальних закладів з різних куточків України. Учасники студентського Будинку Моделей Далівського університету представили колекцію «Unusual story». «Усю колекцію об’єднує єдиний стиль та кольорова гамма, – розповіла учасник Будинку Моделей Діана Широкова. – Це досить складна колекція, оскільки вона має багато з`йомних та маленьких деталей – рукава, драпіровка тощо». Це літня колекція, що складається з п’яти моделей. Вона витримана у трикольорі жовтого, зеленого та рожевого. На її розробку та пошив учасники витратили біля місяця. На показі моделі демонстрували колекцію у чорних панчохах та відповідно чорних стрічках на шиї. «Головне у колекції – це придумати та намалювати ескізи, – розповіла завідувач кафедри легкої та харчової промисловості доцент Інна Дейнека. – Багато конкурсів мають початковий тур, де оцінюють саме ескізи. Крім того, вимоги до колекції досить суворі – все повинно буди в ансамблі, а не просто набір з одягу. До речі, сьогодні цікава саме наближеність колекції до споживача». Учасники студентського Будинку Моделей вже готують нову колекцію. Проте чим порадують глядачів наступного разу, тримають у секреті.