Колекції швейних виробів студентів Далівського університету високо відзначені на Всеукраїнській олімпіаді

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля здобули призові місця на Всеукраїнській студентській Олімпіаді зі спеціальності «Швейні вироби»: Євгенія Самсонова посіла друге місце й Ганна Заяц третє місце у номінації «Вправна голка», Світлана Святошенко одержала третє місце у номінації «Посадка».

Колектив Далівського університету, як учасник заключного етапу олімпіади, нагороджений за сумлінну працю з обдарованою студентською молоддю та вагомий внесок у підготовку фахівців швейної галузі.

За підсумками олімпіади колекція студентки четвертого курсу механічного факультету Світлани Святошенко та її співавтора Ганни Заяц відібрана для участі у півфіналі IX Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани», який відбудеться 18-23 травня поточного року в Києві.