Команда Далівського університету з фанк-аеробіки підкорила Сумську область

Команда з фанк-аеробіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стала переможницею на Відкритому турнірі зі спортивної аеробіки «Кубок губернатора Сумської області».

Змагання зібрали представників більше 10 областей України: Луганської, Донецької, Запорізької, Сумської та ін. Як розповіла викладач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Дар`я Литвинова, цей фестиваль є щорічним, але цього року він поміняв свою назву і тепер проводиться за підтримки губернатора Сумської області.

«На цих змаганнях збірна університету зайняла два призових місця. Основний склад зайняв перше місце. Другий склад взяв срібло. Порадували нас і наші юніори, не дивлячись на те, що їм дісталося лише 4 місце», – повідомила Дар`я Литвинова.

На змаганнях не набралося учасників у юніорську категорію, тому далівцям довелося змагатися на одному рівні з дорослими і досвідченішими спортсменами.

«Наші юніори зуміли обійти дорослих представників інших команд і за підсумками боротьби стати четвертими. Це дуже високий показник, так як вони змагалися з тими, хто на голову вище», – зазначила викладач кафедри фізичного виховання.

Тепер команда Далівського університету готується до нових змагань. На початку грудня в місті Красноармійськ (Донецька область) пройде Кубок України зі спортивної аеробіки. Ці змагання є важливими для учасників, так як там заробляються ті бали і виконуються ті нормативи, завдяки яким спортсмени отримують звання.

«На ці змагання ми поїдемо з абсолютно новою програмою. Для нас це буде свого роду відкриття сезону», – розповіла Дар`я Литвинова.

Підготувала: Тетяна Вауліна