Команда далівців – серед найкращих у логістиці

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) зайняв ІІІ місце у командному заліку ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика» 2014/2015 навчального року серед вищих навчальних закладів. Призове місце вишу вибороли  студенти спеціальності «Транспортні системи» інституту транспорту і логістики Тетяна Гаражиєва, Наталя Доценко та Катерина Махіня.

Олімпіада зі спеціальності “Логістика” проводиться третій раз. Перші два рази вона проводилася у Донецьку. Цього року олімпіада проходила у Харкові. Вона включала в себе  комп’ютерне тестування та вирішення задач. Кожному завданню надавалася певна кількість балів. До участі в олімпіаді за кожною спеціальністю допускалося не менше трьох студентів 4-5 курсів від кожного вищого навчального закладу.

Студенти СНУ ім. В.Даля не вперше беруть участь у олімпіаді цього напрямку та гідно представляють свій університет. На перших змаганнях студентка кафедри транспортних систем Євгенія Зубарь отримала спеціальний приз від компанії Delivery за рішення практичних завдань. На другій олімпіаді студент кафедри транспортних систем Павло Шевченко посів 2-е місце.

Особливістю участі у олімпіаді з логістики цього року є те, що далівчанки не навчаються за цією спеціальністю, яка знаходиться у напрямку підготовки «Менеджмент». Але студенти кафедри транспортних систем мають можливість отримати додаткові знання з логістики завдяки вибірковим дисциплінам. Ці предмети надають знання з загальної логістики, транспортної логістики, управління складськими процесами та логістичних методів управління. А наполегливість дівчат у прагненні опанувати сучасні логістичні методи дали змогу досягнути такого високого результату.