Команда „Ніка – Далівский університет” стала призером Кубку Європейських Чемпіонів

Вже вдруге софтбольна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля „Ніка – Далівський університет” взяла участь у Кубку Європейських Чемпіонів, де зайняла почесне третє місце. Змагання проходили майже тиждень з 20 по 25 серпня в Італії, в місті Сан-Маріно. За перемогу змагалися команди з 10 країн: „Ніка – Далівскій університет” (Україна), дівчата зі Швеції, Італії (Сан-Маріно), Хорватії, Швейцарії, Словаччини, Данії, Словенії, Англії, Греції. „Ніка” поступилася лише шведській команді (1 місце) та дівчатам з Італії (2 місце). У складі команди – студентки та співробітниці Східноукраїнського університету. Валерія Яворська на Кубку Європейських чемпіонів отримала звання Most Important Player – „Найважливіший гравець”. На чемпіонаті також добре проявили себе Галина Носкова, Юлія Мальцева, Анжела Пономарьова. „Кожна гра в турнірі була важливою та якоюсь мірою важкою, адже дівчатам потрібно було показати не тільки зібраність та швидкість, але й бадьорість та оптимізм. Всі учасниці команди зробили свій внесок до того результату, який ми зараз маємо. – відзначив тренер команди „Ніка – Далівський університет” Артур Царенко. – На мою думку, найважчими були три гри: з Хорватією, Швейцарією та Словакією. В поєдинках з призерами Кубку Європейських Чемпіонів наша команда показала себе гідно.” Зараз в планах „Ніки” боротьба за першість в Чемпіонаті України з софтболу.