Команда СНУ ім. В.Даля продовжила роботу

Представники команди Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь у Підсумковій зустрічі в межах Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що реалізується Інститутом вищої освіти НАПН України разом з Британською радою в Україні та експертами Фундації лідерства для вищої освіти (Сполучене Королівство) та за підтримки МОН України.

Звітують колеги

Під час звітної частини заходу лідер команди, ректор СНУ ім. В.Даля Ольга Поркуян представила звіт, який надав можливість командам ВНЗ — випускникам першого циклу програми та учасникам, обраним для участі у другому етапі протягом 2017-2018 рр., ознайомитися з результатами реалізації проекту, спрямованого на розвиток лідерського потенціалу університету та формування системи управління змінами, що особливо важливо в умовах переміщеного ВНЗ.

Збірна команда

Зокрема, основними результатами проекту було визначено досягнення більш глибокого розуміння змісту конкретних кроків в напрямку реалізації мети; формування більш ефективної команди, здатної до реалізації відповідних змін; активізацію колективу університету щодо впровадження системи розподіленого лідерства, розвитку наукового потенціалу, міжнародного співробітництва; підвищення кваліфікації окремих  представників управлінського складу задля професійного провадження інновацій; налагодження нових перспективних зв’язків у внутрішньодержавному та міжнародному академічному середовищі.

Після звіту

Також, приємно відмітити, що в межах продовження співпраці СНУ ім. В.Даля з Британською Радою в Україні, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією Лідерства в контексті реалізації Програми з розвитку лідерського потенціалу університетів України, представника команди нашого університету першого етапу впровадження програми 2016-2017 рр. Тетяну Модестову, доцента кафедри іноземних мов та професійної комунікації, було запрошено в якості координатора однієї з команд вітчизняних ВНЗ, обраних до участі у програмі на 2017-2018 рр.