Команда СНУ ім. В Даля з міні-футболу – краща у Луганську

Збірна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з міні-футболу перемогла в першості Луганська з міні-футболу. Виступаючи у першій лізі,команда зіграла чотирнадцять ігор. Далівці вибороли перемогу в останній грі з перевагою в одне очко. У команді-переможниці найкращим бомбардиром визнано Юрія Ткачова (механічний факультет), кращими гравцями – Романа Мінеєва (факультет рейкового транспорту), Олександра Пульного (факультет масових комунікацій) та Олексія Єлісєєнко (механічний факультет). Цього року команда на половину обновила склад першокурсниками. Футболістів Далівського університету можна назвати ветеранами – з 1981 року команда щороку бере участь у цих змаганнях. Три члени збірної грають у командах майстрів. Зараз гравці ведуть підготовку до першості області серед вищих навчальних закладів.