Команда СНУ імені В. Даля з фанк-аеробіки стала призером на Чемпіонаті України

Команда з фанк-аеробіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стала бронзовим призером на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу, який пройшов у Києві.

У змаганнях взяли участь два склади команди і ще невідома на всеукраїнському рівні юніорська команда Далівського університету з аеробіки. Помірятися своїми силами на Чемпіонат приїхали понад 600 учасників з усіх куточків України. Перший склад команди зумів показати непоганий результат і, як підсумок, – команда взяла бронзу. Другий склад виступив не так вдало – 4 місце.

Порадували тренера збірної з фанк-аеробіки старшого викладача кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Олену Капустіну юніорська команда. У юніорському заліку далівці зуміли піднятися до четвертої сходинки.

В цілому виступ команди було вдалим, незважаючи на велику конкуренцію, Далівська команда зуміла показати свої можливості.

«Суддівство було дуже жорстким. Ми йшли поряд з нашими постійними суперниками – командою із Запоріжжя, але вони зуміли нас обійти всього лише на кілька десятих бала», – поділилася враженнями від змагань Олена Капустіна.

Крім того, тренер Далівчан зазначила, що на змаганнях були присутні представники з Федерації ФІШІ, міністерства України у справах спорту. Це пов`язано з тим, що в 2011 році спортивну аеробіку хочуть включити до програми Всесвітньої Універсіади, яка відбудеться влітку в Китаї.

Зараз у планах команди поїздка до США на Чемпіонат світу з аеробіки, який пройде в кінці серпня в Лас-Вегасі. Чи візьме участь команда на цьому великому заході, буде залежати від багатьох факторів: для такої великої поїздки потрібні кошти.

«На таку дорогу поїздку ми, звичайно, збираємо кошти. Велику допомогу нам надає і наш університет і Спортивний рада, але сума для поїздки досить велика, отже ми намагаємося і власними силами зібрати необхідні кошти: шукаємо спонсорів і меценатів. Сподіваюся, що таку грандіозну подію ми не пропустимо і приїдемо з нагородами», – зазначила Олена Капустіна.