Команда з фанкаеробіки Далівського університету отримала срібло на всеукраїнських змаганнях

Команда с фанкаеробіки СНУ ім. В.Даля посіла друге місце на відкритому чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу. Далівці представили на змаганнях команду загальним складом 25 чоловік. Вони взяли участь у сімох напрямках змагань з можливих дев’яти. Команда-переможниця у номінації «фанкаеробіка» нараховувала вісім учасників. Загалом у змаганнях прийняли участь 24 команди з 13 областей України та Молдови. У напруженій боротьбі далівці посіли друге місце, поступившись команді з Харкова. Вже декілька років команду тренує викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту з аеробіки Олена Капустіна. За місяць до виступу були потрібні нові учасники та, відповідно, номер. «Був великий ризик не встигти підготуватися, але варіант того, що наша команда не поїде на ці змагання, я навіть не розглядала, – розповіла Олена Капустіна. – Замість двох дівчат я знайшла трьох хлопців та одразу почала з ними роботу. Проте номер довелося повністю змінити, оскільки вийшло вісім чоловік у команді – чотири дівчини та чотири хлопця. Це стало добрим плюсом, оскільки дало змогу створити нові елементи та урізноманітнити виступ».