Команди Далівського університету увійшли до 1/4 фіналу Східноукраїнської ліги КВК

В актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся черговий відбірковий етап Східноукраїнської ліги КВК. Цього разу у грі 1/8 фіналу взяли участь десять молодих команд з різних вишів Луганська та Харкова. За результатами гри далівські команди «Сборная Гриффиндора» та «Slash» увійшли до 1/4 фіналу ліги.

На сцені команди веселих та кмітливих відіграли 2 конкурси – «Привітання» та «Розминку». Першими виступили команди «Тіп-Топ» Луганського Державного коледжу економіки та торгівлі, збірна з Харкова «Счастьеце» та три команди далівців – «Не похожие», «5 Копеек» та «Сборная Гриффиндора». Після цього всі учасники позмагалися в інтерактивному конкурсі зіграли «Розминка», що запам’ятався яскравими та влучними відповідями-експромтами команд на питання від журі. Другий блок гри «Привітання» розпочала команда Луганського Державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Дідоренко «Наше Время», далі естафету гумору прийняли далівські команди «Овощи», «Лимон» та «Slash» і команда Луганської Державної академії культури та мистецтв «Стереотипы».

«Нам дуже сподобалася гра усіх команд, що предстали сьогодні на сцені, – зазначив очільник журі голова Профспілкового комітету студентів СНУ ім. В. Даля Ілля Ніколаєнко. – Але на майбутнє хотілося б побажати учасникам команд більше уваги приділяти створенню інтелектуальних, текстових жартів. Бажаємо вам більше веселощів та кмітливості!»

За результатами двох конкурсів було обрано переможців 1/8 фіналу ліги. Перше та друге місце посіли команди СНУ ім. В. Даля – «Сборная Гриффиндора» та «Slash». Третє місце виборола харківська команда «Счастьеце». Ці три команди увійшли до 1/4 фіналу Східноукраїнської ліги КВК, де вони зустрінуться з іншими командами, відібраними в грудні 2012 року.

Підготувала : Ірина Лебедь