Конференція Технологія-2017 в СНУ ім. В.Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла ХХ міжнародна науково-технічна конференція «Технологія-2017».

Організаторами цього представницького форуму виступили факультет інженерії СНУ ім. В.Даля, Білоруський державний технологічний університет, ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», ПрАТ «Хімпроект» (м. Сєвєродонецьк),  ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія».

Учасники конференції обговорили актуальні питання енерго- та ресурсозбереження, екології, вдосконалення хімічних і комп’ютерних технологій; впровадження сучасних інноваційних розробок у виробництво, управління та освіту; обмінялися інформацією про нові науково-технічні досягнення. Під час роботи було представлено 145 доповідей, роботи науковців, кращі з яких рекомендовано до публікування у «Віснику Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля». Видано збірки матеріалів конференції.

За результатами роботи дійшли висновку, що науковцям вищих навчальних закладів та дослідницьких установ слід і надалі розширювати партнерські взаємовідносини в сфері наукових досліджень, підготовки та підвищення кваліфікації фахівців з промисловими підприємствами.

Заплановано наступного року провести на базі СНУ ім. В.Даля Міжнародну науково-практичну конференцію «Технологія-2018» за участю провідних вчених вищих навчальних закладів, дослідницьких установ та представників промислових підприємств, студентів і аспірантів.