Конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge

У пошуках вирішення глобальної проблеми зміни клімату, Singularity University в партнерстві з представництвом SingularityU Kyiv Chapter проведе конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge в Україні. Переможець змагань отримає стипендію на деcятитижневу літню програму Singularity University Global Solutions Program (GSP) 2017 на кампусі дослідницького центру NASA Ames в Кремнієвій Долині.

Мета конкурсу – допомогти розробити вирішення глобальних проблем людства і, використовуючи експоненційні технології, реалізувати ідеї та проекти, які в найближчі 10 років покращать мільярди життів на Землі.

Участь в Global Solutions Program (GSP) дає десятитижневе занурення в життя університетського містечка в дослідницькому центрі NASA Ames в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. GSP знаходить і об'єднує найкращі уми на планеті і дає їм можливість використовувати експоненційні технології і підприємницькі інструменти для розробки проривних інновацій та рішення грандіозних завдань людства.

Тема конкурсу – зміна клімату. Кандидати з усієї України можуть подати своє бачення вирішення проблем глобального потепління, забруднення повітря, води і ґрунту, переробки сміття, скорочення біологічного різноманіття, усунення наслідків аварії на ЧАЕС та інших масштабних антропогенних катастроф, а також висушування водойм, вирубки лісів, скорочення викидів фтористих газів та інших хімічних відходів.

Конкурсанти мають:

– придумати ідею або проект, який використовує технології для вирішення глобальної проблеми зміни клімату;

– бути громадянином України;

– вільно розмовляти і писати англійською мовою;

– мати можливість взяти участь в Singularity University Global Solutions Program протягом 10 тижнів влітку 2017 року (17 червня – 17 серпня).

Переможець конкурсу, який буде обраний в перший тиждень квітня 2017 року, зможе безкоштовно взяти участь в десятитижневій освітній програмі Університету Сингулярності (Singularity University) Global Solutions Program (GSP) в Кремнієвій Долині.

Заявки приймаються з 1 лютого по 1 березня 2017 року включно.

Подати заявку