Print

Конкурс мікропроектів від Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

 

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства, оголошує конкурс проектів за тематичною ціллю Спадщина:

Пріоритет 1.1 – Популяризація місцевої культури та історії

Пріоритет 1.2 – Популяризація та збереження природної спадщини

Конкурс відкрито для мікро-проектів (проектів з малими бюджетами), які реалізуватимуться у регіонах, що входять до території до Програми та спрямовані передусім на неінвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транкордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи. 

Територія Програми в Україні включає Львівську, Волинську, Закарпатську, Рівненську, Тернопільську, Івано-Франківську області.

До подання заявок запрошуються неприбуткові організації (органи влади, громадські організації, бюджетні установи тощо).

Проектні заявки подаються англійською мовою за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, яку необхідно завантажити з сайту Програми. Перед заповненням проектних заявок необхідно ознайомитися з інформацією, представленою у конкурсних документах.

Детальну інформацію про вимоги до проектів, правила та умови даного конкурсу проектів описано у конкурсних документах (Програмний Посібник для 2-го конкурсу проектів (проекти з малими бюджетами) разом із додатками до нього), які можна завантажити на сайті Програми (www.pbu2020.eu).

Дедлайн подачі заявки

31 жовтня 2018 р.

Веб-посилання

https://www.pbu2020.eu/ua/news/669

Тривалість до 12 місяців

Розмір гранту від 20 000 до 60 000 євро.

E-mail olena.zubrytska@pbu2020.eu

Олена Зубрицька