Print

Конкурс на проведення Майстерні міста 2017 «Облаштування, використання і розвиток громадських просторів»

 

Українські міста запрошуються до участі у конкурсі на проведення Майстерні міста 2017 «Облаштування, використання і розвиток громадських просторів».

В рамках конкурсу 3 міста-переможці зможуть отримати фінансування в сумі до 2.000 євро (кожне), а також консультації під час підготовки та реалізації заходу.

Аплікаційна форма

Прийом заявок триватиме до 9 квітня (включно).

Майстерня міста» – це урбаністично-культурний проект, що стартував у 2012 році за ініціативи проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», який за дорученням уряду Німеччини виконує Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, та Львівської міської ради. За 5 років створено відкриту платформу для інноваційних ідей, діалогу та активної співпраці між громадськими організаціями, представниками міської влади та активними мешканцями.

За останні роки багато українських міст виявили бажання використати “Майстерню міста” як інструмент у міському діалозі. Прагнучи підтримати проведення Майстерні у зацікавлених містах, проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» оголошує конкурс “Майстерня міста 2017. Облаштування, використання і розвиток громадських просторів”.