Конкурс на стипендії на наукове стажування у Польщі

Осередок Досліджень Античної Традиції (ОБТА) при Варшавському університеті оголошує конкурс на стипендії на наукове стажування у Польщі

Стипендію Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща можуть отримати молоді талановиті науковці з країн Східної Європи (поза Євросоюзом), що зв’язані із вищим учбовим закладом або дослідницьким інститутом у своїй країні та працюють з гуманітарними та/або громадськими дисциплінами.

Знання польської мови не є обов’язкове, але може бути придатне.

Згідно із прийнятими пріоритетами, перевагу мають кандидати, що закінчують працю над дисертаційним проектами, а також ті, котрі хотіли б узяти участь у сесіях Міжнародної Гуманістичної Школи (MSH) (http://www.ial.org.pl/msh/). Підтримка надається також рідкісним дисциплінам і напрямкам, що були заборонені до 1990 р.

Кандидати, що займаються негуманітарними науками, можуть зголошуватися на стипендію за умови, що їх праця має інтердисциплінарний характер.

Під час оцінки зголошення Комісія враховує також можливість моніторингу стажування науковими працівниками ОБТА.

Дедлайн: 2017-01-30

Веб-сайт