Конкурс на участь у Школі громадського активіста

Очікуються заявки від громадських активістів, працівників закладів освіти і культури, студентської молоді з Луганської, Донецької, Харківської, Івано-Франківської, Львівської, Волинської областей, які мають бажання або вже активно діють у сфері захисту прав людини.

Відібрані учасники візьмуть участь у двох стратегічних сесіях (школах), які відбуватимуться:

• 16-20 липня – права людини, толерантність, адвокація;
  • 17-21 серпня – форум-театр, дискусійні клуби як інструменти правової просвіти для вирішення соціальних проблем у громадах.

Учасники Школи зможуть:

• розуміти поняття «права людини», «людська гідність», «толерантність»;
  • знати, що таке «адвокація» і вміти будувати адвокасі-кампанії у сфері дотримання та захисту прав людини;
  • оволодіти методикою форум-театру, дискусійних клубів як засобів вирішення соціальних проблем громади;
  • використовувати засоби художньої візуалізації для пропагування прав людини;
  • реалізувати власні правозахисні проекти у своїх громадах (за нашого сприяння).

За результатами навчання у Школах громадські активісти здобудуть навички планування просвітницьких та адвокаційних заходів, спрямованих на інтеграцію переселенців у громади та матимуть змогу втілити їх на практиці.

Вимоги до учасників:

• вік – від 18 років;
  • участь в обох сесіях;
  • розуміти поняття «права людини»;
  • вчасно надіслати заявку.

Сесії Школи громадського активіста відбуватимуться в реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця» (смт. Брюховичі, Львів).

Організатори компенсують учасникам проїзд в обидва боки (за умови наявності квитків у межах вартості проїзду автобусом або купейним вагоном поїзда), забезпечують проживанням і харчуванням.

Відбір учасників Школи відбуватиметься на конкурсних засадах.

Для участі в Школі потрібно до 24:00 26 червня 2016 р. надіслати заповнену Анкету учасника Школи громадського активіста (заповнити), а також надіслати резюме та есе на одну з тем: «Як збудувати єдину Україну?», «Міцні громади – майбутнє України» на адресу centre@centre7.org.ua.

Про результати відбору всі учасники будуть повідомлені не пізніше 01 липня 2016 року.

Школа громадського активіста відбуватиметься в межах проекту «Активізація громадянського суспільства 6-ти областей України для подолання стереотипів та інтеграції ВПО у життя громад «Декалог примирення», за підтримки The Black Sea Trust, проекту Фонду Германа Маршалла (Project of the German Marshall Fund of the United States).