Print

Конкурс на участь у школі з міграційного права «Правовий захист біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства»

 

Благодійний фонд “Право на захист” – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, шукачів захисту, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб.

Школа з міграційного права – освітній захід, який проводитиметься БФ «Право на захист» в рамках Проекту, що здійснюється у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні.

В межах Проекту оголошується відкритий конкурс на участь у триденному навчальному курсі для юристів, адвокатів та інших зацікавлених осіб, які прагнуть отримати навички та підвищити кваліфікацію у правовому захисті біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства на національному та міжнародному рівнях.

Навчання відбуватиметься протягом 25-27 червня 2019 року під Києвом. 

Під час навчання учасники будуть ознайомлені з актуальними проблемами захисту прав біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства, міжнародними стандартами у сфері притулку, практикою Європейського суду з прав людини та отримання практичних навичок з надання правової допомоги вищезгаданим вразливим категоріям осіб.

Критерії відбору учасників тренінгу:

  • Наявність вищої юридичної освіти;
  • Досвід надання правової (консультаційної) допомоги в сфері захисту прав людини;
  • Розуміння релевантних засадничих стандартів в сфері захисту прав людини;
  • Зацікавленість у тематиці та можливість здійснювати захист прав зазначених категорій осіб;
  • Можливість взяти участь навчанні протягом трьох днів.

Для участі в конкурсі необхідно:

Заповнити заявку для участі в тренінгу.

Останній строк подачі заявок –  09 червня 2019 року. Заявки, що будуть подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 14 червня 2019 року.

Участь у навчанні є безкоштовною. Учасники, які пройшли конкурсний відбір, беруть на себе зобов’язання щодо проходження всієї навчальної програми. Організатори покриватимуть транспортні витрати та витрати пов’язані із проживанням та харчуванням на час проведення Міграційної школи. За результатами навчання учасники отримають сертифікат.