Конкурс на заміщення вакантної посади директора відокремленого структурного підрозділу «Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім. В. Даля»

СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ

О Г О Л О Ш У Є     К О Н К У Р С

на заміщення  вакантної посади директора відокремленого структурного підрозділу

«Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім. В. Даля»

Вимоги до претендентів:  громадянство України; ступінь магістра; стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи  – не менш 5 років.

Не можуть бути допущені до конкурсу особи: які визнані судом недієздатними або з обмеженою дієздатністю, мають судимість, позбавлені права обіймати відповідні посади,  визнані винними у корупційних правопорушеннях та піддавалися адміністративному стягненню за пов’язане з корупцією правопорушення; не пройшли спеціальної перевірки або не надали згоди на її проведення.

Строк подання документів для участі у конкурсі: по 26.10.2021.

Документи приймаються за адресою: м. Сєвєродонецьк,  Центральний проспект, 59-а,  відділ кадрів, кімната 221.

Довідки за телефоном (0645) 70-24-77. Адреса електронної пошти університету: uni@snu.edu.ua

Дата рейтингового голосування – 24.11.2021.

АДМІНІСТРАЦІЯ СНУ ім. В. ДАЛЯ

Наказ №211_2 від 25.08.2021 “Про оголошення конкурсу на посаду директора ВСП Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж”