Print

Конкурс стипендій до New Europe College

 

ПРИЙОМ ЗАЯВ НА КОНКУРС СТИПЕНДІЙ ДО NEW EUROPE COLLEGE на академічний рік 2019-2020

New Europe College – Інститут підвищення кваліфікації в Бухаресті, Румунія –оголошує конкурс стипендій у 2019-2020 навчальному році. Програма спрямована на румунських та міжнародних дослідників/вчених, які щойно розпочали кар’єру, та які працюють у сфері гуманітарних наук, соціальних досліджень, права та економіки.

Дедлайн: 7 грудня 2018 року

ВИМОГИ

Заявники повинні мати кандидатський ступінь. Перевага буде надана кандидатам, що знаходяться на початку своєї кар’єри та тим, хто ще не отримував стипендії від NEC.

Робочі мови: англійська, французька та німецька. Високий рівень володіння англійською мовою – бажано.

Тривалість Стипендії: для громадян Румунії – повний навчальний рік (10 місяців, починаючи з жовтня 2019 року); для громадян, що не є громадянами Румунії: а) повний навчальний рік (10 місяців, починаючи з жовтня 2019 року); або б) один семестр (5 місяців, починаючи з жовтня 2019 року або з березня 2020 року).

Стипендія складається з: щомісячної стипендії у розмірі 750 євро (не підлягає оподатуванню), проживання в Бухаресті, що складається з житлових приміщень та робочого простору; подорож з країни проживання до Бухареста і назад, а також на свята. Тим стипендіатам, які залишаються протягом всього навчального року, буде запропонована дослідницька поїздка за кордон до установи за їхнім вибором тривалістю один місяць (1500 євро на квитки, проживання та добові). Стипендіати також матимуть вільний доступ до бібліотеки NEC та електронні ресурси / бази даних.

Очікується, що стипендіати працюватимуть над власними проектами та братимуть участь у наукових заходах, організованих New Europe College. Наприкінці навчання від кожного студента очікується дослідницька робота, що відображає результати його/її роботи,отримані протягом навчання. Дослідження будуть включені до публікації у NEC.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Заявки подаються лише в електронному вигляді за адресою: applications@nec. ro

В темі листа – ”NEC Fellowship”.

Кінцевий термін подання заявок – 7 грудня 2018 року.

Неповні заявки, або подані пізніше встановленого терміну, не будуть розглянуті.

Заявникам буде повідомлено про результати попереднього відбору в першій половині березня 2019 року поштою. Відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду, організовану 10-12 квітня 2019 року.

Форму заявки, інструкції до заповнення та додаткову інформацію про New Europe College можна завантажити за посиланнями:

Application-Form_NEC_2019-2020.doc

Application-Guidelines_NEC_2019-2020.doc

Call-For-Applications_NEC_2019-2020.doc