Конкурс з політології для старшокласників продовжується, поспішайте! Дедлайн – 15 квітня

Кафедра політології та міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля продовжує І оn-line Конкурс презентацій «Світ крізь призму політичних процесів» серед учнів 11-х класів загальноосвітніх начальних закладів.

Вже визначено трьох переможців лютневого етапу конкурсу. Це Наталія Корольова (ЗОШ І – ІІІ ст. № 6, м. Сєвєродонецьк) з презентацією на тему «Україна в системі міжнародних відносин»; Андріана Клович (Багатопрофільний ліцей «Лідер» ЗОШ І – ІІІ ст. № 20, м. Ужгород) з презентацією на тему «Сутність та значення політичної реклами»; Владислав Славгородський (Спеціалізована ЗОШ І – ІІІ ст. з поглибленим вивченням української мови № 316, м. Київ) з презентацією на тему «Сучасні політичні технології».
Конкурс продовжується. Нагадаємо, що для участі учень має підготувати презентацію на одну із запропонованих тем в редакторі Power Pоіnt 2003, заповнити анкету, та відправити презентацію й анкету до 15 квітня 2015 р. на електронну адресу: polit_snu@mail.ru
Тематика презентацій:
• «Демократичні цінності в сучасному світі»;
• «Політична культура українського суспільства»;
• «Роль громадських організацій у побудові розвиненої держави»;
• «Сучасні політичні технології»;
• «Сутність та значення політичної реклами»;
• «Основні вектори зовнішньої політики України»;
• «Особливості інтеграційних процесів у сучасному світі»;
• «Україна в системі міжнародних відносин».

Детально www.polit.esy.es

Координатори конкурсу: