Print

Конкурс заявок на участь у програмі «КОЛО: креативний осередок лідерів»

 

Цей конкурс заявок є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській  діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Головна мета програми «КОЛО: креативний осередок лідерів» – сприяти залученню молодих лідерів громадянського суспільства до процесів прийняття рішень на місцевому рівні шляхом розвитку нового покоління активістів, здатних генерувати інноваційні ідеї, створювати та підтримувати партнерські мережі та коаліції, а також досягати позитивних соціальних змін для розвитку місцевих громад.

Опис програми «КОЛО: креативний осередок лідерів»

Учасники будуть залучені до програми протягом 12 місяців, починаючи з квітня 2017 р. до березня  2018 р. Програма включатиме два компоненти тривалістю по 6 місяців кожен: Академію програмного менеджменту з інтерактивними тренінгами, та Практикум для застосування набутих навичок.

Мета Академії програмного менеджменту – надати можливості для розвитку навичок громадського активізму та сприяти побудові мереж серед учасників. Вона включатиме тренінги з комунікації, системного мислення, стратегічного планування, залучення громад, підвищення обізнаності та громадського моніторингу. Програма Академії складатиметься з шести тренінгових модулівкожен тривалістю 3 дні, які відбуватимуться щомісячно в останній тиждень місяця. Модулі будуть проводитися у різних містах України, з метою надати учасникам можливість ознайомитись з місцевими практиками, обмінятись досвідом та розширити партнерські зв’язки.

Мета Практикуму – надати учасникам можливість застосувати отримані в Академії навички та партнерські мережі на практиці. Після завершення Академії, учасники будуть заохочені до розробки проектних пропозицій, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем шляхом громадського залучення, які будуть реалізовані протягом 6-місячного періоду. На основі критеріїв відбору, Програма «Долучайся!» підтримає ці ініціативи учасників шляхом консультування та надання міні-грантів.

Витрати, пов’язані з участю у програмі «КОЛО: креативний осередок лідерів», включаючи транспортні витрати, будуть відшкодовані Програмою «Долучайся!».

Критерії відбору учасників

До участі у програмі «КОЛО: креативний осередок лідерів» запрошуються молоді активісти з малих міст та сільських громад України, які демонструють лідерський потенціал і зацікавленість у громадській діяльності, та відповідають наступним критеріям:

• мають попередній досвід у розвитку або мобілізації громад для вирішення місцевих соціальних проблем;
• випускники / молоді спеціалісти віком 21–30 років;
• мешканці малих міст або сільських громад;
• налаштовані на запровадження змін у своїх громадах;
• мають бажання навчатися, працювати у команді та розвивати мережі однодумців;
• прагнуть обмінюватися з іншими набутими знаннями та досвідом;
• вільно володіють українською мовою (знання англійської мови не є обов’язковим)
• мають можливість та налаштованість брати участь у всіх шести тренінгових модулях.

Процес відбору учасників

Процес відбору учасників включатиме наступні етапи:

1. Оголошення відкритого конкурсу та збір заявок.
2. Розгляд заявок відповідно до критеріїв відбору.
3. Визначення списку попередньо відібраних кандидатів.
4. Інтерактивна перевірка компетенцій попередньо відібраних кандидатів.
5. Особисті співбесіди з попередньо відібраними кандидатами.
6. Перевірка рекомендаційних листів попередньо відібраних кандидатів, та фінальний відбір учасників.

Подання заявок на участь

Для подання заявок на участь у програмі «КОЛО: креативний осередок лідерів», просимо надсилати:

  • аплікаційну форму, та
  • два рекомендаційні листи (обсягом до 300 слів кожен) від громадських лідерів, які знайомі з відповідним досвідом кандидата. Рекомендаційні листи повинні бути надіслані заявником в одному листі електронної пошти, разом з аплікаційною формою.

Кінцевий термін подання аплікаційної форми та рекомендаційних листів – 19 березня 2017 року, 17:00.

Заявки на участь у програмі приймаються за електронною адресою kolo.engage@pact.org.ua з темою  листа електронної пошти: «КОЛО: креативний осередок лідерів».

Важливо знати, що:

• Аплікаційні форми та рекомендаційні листи повинні бути подані українською мовою.

• Подані заявки на участь не можуть бути повернені або розглянуті повторно.

• Рішення про відбір учасників є остаточними і перегляду не підлягають.

• Для забезпечення справедливості і прозорості процесу подачі заявок, Пакт не надаватиме попередніх оцінок стосовно відповідності заявників.

• Лише кандидати, відібрані до участі у програмі, отримають подальші повідомлення.