КОНКУРСИ НА ЗДОБУТТЯ СТИПЕНДІЙ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА 2015

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших (4-6-х ) курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти.
Анкети на конкурси приймають до 16 травня 2016 року.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Програма ім. Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Fulbright Faculty Development Program: проведення дослідження в університетах США від 6 до 9 місяців. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту.

Анкети на конкурси приймають до 1 листопада 2016 року.

Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з п’ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2015 року.

Анкети на конкурси приймають до 15 жовтня 2016 року.

У рамках спільної програми ім. Фулбрайта та Інституту Кеннана (Fulbright-Kennan Program)дослідники у галузі політології, державного управління, дослідження проблем розбудови демократії та громадянського суспільства, ролі США у світі та проблем партнерства проходитимуть наукове стажування у Центрі підтримки науковців ім. Вудро Вілсона у Вашінгтоні.

Анкети на конкурси приймають до 15 жовтня 2016 року
Детальна інформація, перелік документів для участі та вимоги до їх оформлення на сайті:www.fulbright.org.ua .