Корону та титул «Міс університету – 2013» отримала далівчанка Олександра Павлова

В актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся десятий, ювілейний, загальноуніверситетський шоу-конкурс «Міс університету – 2013».

За звання найталановитішої, найрозумнішої, найпривабливішої та найчарівнішої дівчини університету боролися чотирнадцять далівчанок.  На шляху до перемоги на них очікувало п’ять конкурсів. Розпочалася боротьба за корону традиційним дефіле в українських костюмах. Під час «Гавайського дефіле» присутні в залі мали змогу помилуватися красою, чарівністю та граціозністю дівчат в образах красунь-остров’янок.

У наступному конкурсі далівчанки продемонстрували свої таланти, вразивши журі та глядачів оригінальними творчими номерами.  Дівчата співали пісні, танцювали сучасні спортивні та бальні танці, читали монологи та грали на музичних інструментах. Усі виступи  були яскравими та цікавими, що свідчить про ретельну підготовку  далівських красунь. Окрім талантів, дівчата також мали змогу продемонструвати зі сцени свою кмітливість та почуття гумору. У конкурсі «Ерудит» вони відповідали на запитання про дружбу, кохання, красу. Завершальним акордом боротьби за корону стало дефіле «Вечірня сукня».

Організаторами «Міс університету – 2013» традиційно виступили ректорат, відділи організації культурно-масової та виховної роботи, Профспілковий комітет студентів та Координаційна рада студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля. Святкову атмосферу в актовій залі підтримували яскраві  виступи далівців – народного ансамблю сучасної естрадної пісні «Світанок України», ансамблю бального танцю «Олімп і Я», танцювального дуету «Натхнення», Анжеліки Малихіної та збірної команди університету з фанк-аеробіки.

За результатами всіх змагань корону та перемогу в конкурсі «Міс університету – 2013» здобула студентка факультету інноваційної економіки і кібернетики Олександра Павлова, яку, окрім цього, було визнано найкращою в номінації «Міс Артистичність». Титул «Віце-Міс університету – 2013» отримала представниця факультету менеджменту Анна Бадасян. Дівчина також здобула перемогу в номінаціях «Міс Впевненість» та «Міс глядацьких симпатій» (за результатами смс-голосування).

«Міс Елегантність» стала Юлія Травянко (факультет систем рейкових комунікацій), «Міс Привабливість» – Катерина Литвиненко (Інститут економіки і фінансів), «Міс Чарівність» – Юлія Костиря (факультет природничих наук). Стрічку «Міс Романтичність» отримала Катерина Лобзєва (факультет транспортних систем і логістики), «Міс Ніжність» – Олеся Соколова (Інститут філософії і психології), «Міс Ерудит» – Оксана Єманова (Інститут прикладної механіки і матеріалознавства). Найбільш оригінальною журі визнало Тавус Єргєшову (міжнародний факультет), найбільш талановитою – Олену Пузько (філологічний факультет), а найбільш вишуканою – Вікторію Гніденко (Інститут юриспруденції та міжнародного права). Перемогу в номінації «Міс Посмішка» здобула Валерія Грінчук (факультет наноелектроніки та нанотехнологій), «Міс Натхнення» – Юлія Іщенко (факультет математики та інформатики), «Міс Загадковість» – Юлія Проворченко (Навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій).

Підготувала: Наталія Осичнюк