Кращі квіткові композиції далівців– улюбленому місту

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся конкурс квіткових композицій „Від кращого університету – кращому місту”, в якому взяли участь студенти-першокурсники.

Кожний з факультетів представив квіткові композиції, серед яких є дуже цікаві. Композиції були зроблені з живих або сухих квітів з доданням різноманітних матеріалів – дерева, паперу, текстилю. Цим вони здивували своєю оригінальністю і майстерністю. Серед робіт журі обрало кращі, які представлятимуть Далівський університет на міській виставці квітів.

«Щорічний конкурс квітів – це данина пошани нашому місту, адже кращі композиції ми подаруємо саме йому, – відмітила проректор з науково-педагогічної, виховної і соціальної роботи професор Галина Щедрова. – Щороку наші студенти все більше розкривають свою творчість. Цей конкурс дає можливість не тільки представити свою оригінальну композицію з квітів, але й краще пізнати творчий подих студентства».

Цього року перше місце отримали навіть три композиції. З композицією «Метелик» перемогли групи ФЛ-191 та ФЛ-192 філософського факультету. Як розповіли автори про замисел створення твору, древні греки та римляни називали словом «психу» і душу, і метелика. Вони вважали, що метелики – це квіти, які зірвав вітер. Майбутні психологи керувалися ідеєю, що душа людини така ж крихка і ніжна як метелик.

Актуальна тема ювілею рідного університету не могла залишитися осторонь. Цю тему висвітлила композиція «90-річчя» факультету масових комунікацій (група МК-391), що посіла перше місце. Незвичністю виділилася інсталяція «Квітковий сон» факультетів систем автомобільних комунікацій та логістики. За цю масову картину вони отримали перше місце за креативність.