Кримська поетеса презентувала нову поетичну збірку євпаторійськім далівцям

В Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася творча зустріч поетеси й публіциста Ірени Флоренської зі студентами вузу – майбутніми психологами. Дипломант міжнародних літературних конкурсів, відома кримська поетеса – частий гість у відділенні. На цей раз приводом для зустрічі стала презентація її поетичної збірки «Созвучно музыке небес», лейтмотив якого – слова Антона Павловича Чехова: «У этого моря можно прожить тысячу лет и не соскучиться». Читання ліричних віршів супроводжувалося класичною музикою у виконанні євпаторійського ансамблю «Violina». Розповідь про творчість поетеси та читання її віршів ілюструвалося графічними роботами євпаторійського художника Анатолія Прилепського за допомогою мультимедійної техніки й інтерактивних дошок. Особливо захоплено майбутні психологи сприйняли вірші, присвячені Козаку Луганському та музі історії Кліо, пам`ятники яких прикрашають університетський парк міста-курорта. «Кожний віршований рядок Ірени Флоренської – як живий, він зачіпає кращі струни душі. Подібні творчі зустрічі сприяють зростанню духовної культури студентів Далівського університету, – підкреслила завідувач Євпаторійськім відділенням доцент Вікторія Струніна. – Крім того, вірші збагачують відчуття, формують уміння психологічно правильно використовувати їх у своєму подальшому житті».